روباه ها چه صدایی دارند؟جالب است بدانید روباه ه در واقع صدا های مختلفی را تولید میکنند! روباه های ماده هنگام نگرانی صدایی شبیه جیغ زدن را تولید میکنند و همچنین همه انها میتوانند پارس کنند و زوزه بکشند.

روباه ها عضو خانواده سگ هستند. گونه های مختلفی در سراسر جهان زندگی می کنند ، از روباه بلند گوش ، بیابانی و ساکن ققنوس ، گرفته تا روباه سفید قطب شمال. روباه قرمز ، که در این آموزش مشاهده می شود ، رایج ترین آنهاست است.
روباه ها مدت هاست که در فولکلور و اسطوره شناسی حضور دارند. آنها به حیله گری و فریبکار معروف بودند. فیلم های کودکان نیز شخصیت های بسیاری از روباه را به نمایش گذاشته اند. یک مثال فیلم انیمیشن دیزنی ، Fox and Hound (1981) است. مورد دیگر ، روباه مکار در کارتون معروف پینوکیو (1940) است.

آیا میخواهید یک بچه روباه قابل تحسین بکشید.به نظر شما بچه روباه ما شبیه کارتون‌هاست؟دراینجا یک اموزش نقاشی بچه روباه به صورت گام به گام داریم که به شما کمک میکند تا یک نقاشی زیبا بکشید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مداد ، پاک کن و یک کاغذ است. همچنین ممکن است بخواهید بچه روباه نقاشی رو بعد از تمام شدن، رنگ کنید.

برایدانلود pdf این اموزش مطلب را دنبال کنید
اگر این آموزش براتون جالب بود یه نگاهی هم به اموزش های زیر بندازید

مراحل گام به گام نقاشی بچه روباه

مرحله۱:با کشیدن سر روباه شروع کنید. یک خط خمیده برای قسمت بالای سر بکشید. در هر انتهای خط ، خطوط كوتاهی را ترسیم كنید تا گونه های روباه را شکل بدهند با استفاده از یک خط خمیده ،قسمت زیرین سر را بکشید.

مرحله۲:گوش ها را بکشی.مثلث های قوس دار را در دوطرف سر روباه قرار دهید. خطوط راهنما را پاک کنید تا سر تا گوش ها باز شود.سپس در هر گوش یک قلب وارونه رسم کنید تا جزییات داخلی گوش بیشتر دیده شود.


مرحله۳:ک بیضی نامنظم را در زیر قسمت پایین صورت بکشید تا بینی ایجاد شود. بیضی های کوچکتر را درون آن بکشید تا براق بودن آن مشخص شود. سپس یک خط عمودی از بینی تا انتهای صورت بکشید.این خط نشانگر دهان است.

مرحله۴:از یک خط طولانی و منحنی برای مشخص کردن بدن روباه استفاده کنید.


مرحله۵:پای عقب را بکشید و خطوط راهنما را در صورت لزوم پاک کنید. با استفاده از یک خط “C” شکل پا را ترسیم کنید. سپس از خطوط خمیده برای مشخص کردن پا و انگشتان پا استفاده کنید.

مرحله۶:پاهای جلو را بکشید و خطوط راهنما را در صورت لزوم پاک کنید. یک جفت خط را از روی نیم تنه بکشید و از خطوط به شکل “U” برای مشخص کردن پا و انگشتان پا استفاده کنید. پای دوم را هم مثل پای اول رسم کنید. سپس از خطوط منحنی برای ترسیم حلقه روی سینه روباه استفاده کنید.

مرحله۷:دم روباه را بکشید. از دو خط بلند و منحنی استفاده کنید و انتهای آنها را با یک زاویه تند به هم وصل کنید. در نوک دم خطوط زیگ زاگ بکشید.


مرحله۸:چشمان روباه را بکشید. با کشیدن یک دایره بزرگ، ترسیم هر چشم را شروع کنید. در هر حلقه ، دو شکل گرد کوچکتر بکشید. گوشه چشم را با استفاده از دو خط منحنی که در یک نقطه به هم میرسند بکشید. در طرف مقابل خطوط کوتاه و خمیده ای بکشید تا مژه ها مشخص شود.

مرحله۹:جزئیات روباه خود را تمام کنید. روی پای جلو را خط زیگ زاگ رسم کنید. خطوط خمیده را از بینی به طرفین صورت بکشید ، و شکل های خمیده و باریک را رسم کنید تا ابروها را نشان دهید. در آخر ، خطوط خمیده را زیر بینی بکشید تا نشانگر سیبیل ها باشد.


مرحله۱۰:روباه خود را رنگ کنید. روباه قرمز به طور معمول نارنجی یا قرمز مایل به نارنجی است و دارای علامت های های سفید و سیاه است. روباه های دیگر ممکن است خاکستری ، نقره ای ، قهوه ای ، برنزه ،یا سیاه باشند.

آموزش نقاشی بچه روباه در یک عکس