آیا میدونیستید بچه گربه ها تا قبل از این که به سن ۷ تا۱۰ روزگی برسن، نمیتونن چشماشون رو باز کنن و ببینن.اما بچه گربه ما یه کمی بزرگتره و میتونه ببینه.

برای هزاران ساله که گربه ها به عنوان حیوانات خانگی نگهداری می شوند و باعث کنترل موجودات موذی میشن. گربه ها ممکن است به اندازه 6000 سال پیش در آسیای صغیر (کشور ترکیه) و در شمال آفریقا به طور مستقل اهلی شده باشند ، شایدم هم وقتی با انسان ها ارتباط برقرار کردن خودشون خواستن که اهلی بشن!

برخی از جوامع باستانی مانند مصریان باستان حتی گربه ها را می پرستیدند. گربه های مومیایی شده به همراه صاحبان آنها در مقبره های مصر پیدا شده اند.

بچه گربه ها اغلب در هنرهای زیبا و همچنین در کالاهایی مانند وسایل مدرسه ، لباس و لوازم جانبی دیده می شوند. برخی وسایل مدرسه ، وسایل هنری و پوشاک بچه گربه ها را با رنگ های روشن و غیر طبیعی روشن مانند صورتی یا بنفش نشان می دهد.

حالا که یه کمی با گربه ها آشنا شدیم بیایید ببینیم چطور یه نقاشی بچه گربه خوشگل باید بکشیم

آیا میخواهید یک بچه گربه قابل تحسین بکشید.به نظر شما بچه گربه ما شبیه کارتون‌هاست؟دراینجا یک اموزش نقاشی بچه گربه به صورت گام به گام داریم که به شما کمک میکند تا یک نقاشی زیبا بکشید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مداد ، پاک کن و یک کاغذ است. همچنین ممکن است بخواهید بچه گربه نقاشی رو بعد از تمام شدن، رنگ کنید.

در ادامه خواهیم دید : دانلود pdf این آموزش
اگر از این اموزش خوشتون اومده احتمالا اموزش های زیر رو هم دوست داشته باشید.

مراحل گام به گام نقاشی بچه گربه

آموزش نقاشی بچه گربه در یک عکس