در زبان ژاپنی “اینو” به معنی سگ یا گرگ است.شخصیت های سگ در کارتون های ژاپنی (همون انیمه ها) و کارتون های چیبی (کودکانه های بامزه) بسیار پر طرفدار هستند.

برخی از سگهای معروف انیمه شامل شخصیت Maru در انیمه Kimi ni Todoke ،و شخصیت Ein در انیمه Cowboy Bebop ، و شخصیت Potato در انیمه Air و شاید از همه معروف تر شخصیت های Pakkun و Akamaru در انیمه ناروتو ، و Heen از قلعه متحرک Howl هستند.

حتی سگهای واقعی در فرهنگ مردم ژاپنی به جایگاه مهمی رسیده اند. به عنوان مثال ، یک سگ به نام هاچیکو روزانه به ایستگاه قطار به استقبال صاحب خود می رفت و مدت ها بعد از درگذشت صاحب خود منتظر اوبود و تا ۹ سال بعد از صاحبش هر روز به استگاه قطار می رفت. امروز ، مجسمه هاچیکو یک مکان دیدنی در خارج از ایستگاه قطار Shibuya در توکیو است.امروزه هاچیکو نماد وفاداری در ژاپن است.

خوب حالا که میخواید بدونید نقاشی سگ کارتونی رو چطوری میکشن. پس این فیلم رو نگاه کنید

آیا میخواهید یک سگ انیمه ای قابل تحسین بکشید.به نظر شما سگ ما شبیه کارتون‌هاست؟دراینجا یک اموزش نقاشیسگ کارتونی به صورت گام به گام داریم که به شما کمک میکند تا یک نقاشی زیبا بکشید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک مداد ، پاک کن و یک کاغذ است. همچنین ممکن است بخواهید سگ نقاشی رو بعد از تمام شدن، رنگ کنید.

برایدانلود pdf این اموزش مطلب را دنبال کنید
اگر این آموزش براتون جالب بود یه نگاهی هم به اموزش های زیر بندازید

مراحل گام به گام نقاشی سگ کارتونی

مرحله۱:برای نشان دادن سرسگ یک دایره بکشید

مر حله دو: حالا پشم های دور سر سگ را با رسم خطوط نا منظم شکل بدهید.

مر حله سه: خطوط راهنمای اولیه را پاک کنید.

مرحله چهار: چشم هارا با رسم دایره های درون هم ایجاد کنید و برای نشان دادن راق بودن انها دایره ای توخالی در گوشه ان بکشید. بینی و دندان ها را هم با خطوط منحنی شکل بدهید.

مرحله پنج:در بالای سر دو گوش یکی به صورت خوابیده و دیگری به شکل ایستاده بکشید.

مرحله شش: دست راست سگ را بکشید و در ادامه با خطوط منحنی تند پشم های روی سینه آن را رسم کنید.

مرحله هفت: دست سمت چپ را هم کشیده و آن را تا وصل شدن به سر ادامه بدهید.

مرحله هشت: پاهای قبو کمر سگ را همراه با خطوط منحنی برای پشم ها بکشید.

مرحله نه: در انتها ابرو ها و دم را اضافه کنید.

مرحله ده:حالا موقع رنگ‌امیزی کردن نقاشی سگ کارتونی رسیده است. سگ ها در انیمه های ژاپنی رنگ های بسیار متنوعی دارند پس آن را بر اساس سلیقه خود رنگ کنید

آموزش نقاشی سگ کارتونی در یک عکس